"Děláme Nymburk Bezpečný"Jak ukazuje praxe, jedním z důležitých faktorů při potlačování kriminality je spolupráce s veřejností a její informovanost. Proto Vás budeme skrze tyto webové stránky pravidelně informovat o kriminálních kauzách v Nymburce. U případů, kde dosud není zjištěn pachatel, nám může významně pomoci vaše svědectví. Budete-li mít důležitou informaci, která nám pomůže k objasnění trestného činu, můžete nás anonymně informovat prostřednictvím, zde umístěného odkazu „stop kriminalitě“.

Aby se občan v určitém místě cítil bezpečně, musí mít validní informace o bezpečnostní situaci. Proto vám budeme pravidelně poskytovat statistické přehledy kriminality a mapy kriminality v našem městě a okolí.

Statistické přehledy vám poskytnou informace o počtech trestných činů zjištěných v určitém období, dozvíte se, jaká je jejich struktura a vývoj. Z indexu objasněnosti zjistíte, jak úspěšní jsme v boji s trestnou činností. Mapy kriminality vám ukáží, na kterých místech nejčastěji dochází k protiprávnímu jednání.

V sekci prevence kriminality naleznete v podkapitolách realizované projekty v oblasti prevence kriminality, a zejména praktické rady a doporučení, jak předejít situacím, kdy se můžete stát obětí trestného činu.

Budeme velmi rádi, když se zapojíte do naší snahy o bezpečnější Nymburk. Předem děkujeme za vaše příspěvky, podněty a dotazy v odkazu „chcete se zeptat“.
Překladač:

bsk-logo
fcb-logo

Tísňová čísla