Rezervace termínu - Forenzní značení - Město Nymburk

Na této stránce naleznete seznam aktuálně vyhlášených termínů na forenzní značení jízdních kol, na které se můžete přihlásit.
Na konci měsíce budou vkládány termíny následující. Zájemce musí být osobou s trvalým pobytem na území města Nymburk a být starší 15 let. Volný termín si zarezervujte vyplněním online formuláře. Povinně je třeba vyplnit Vaše jméno, příjmení, přezdívka, kontaktní telefonní číslo, adresu trvalého pobytu podle občanského průkazu. Kromě přezdívky žádný z uvedených údajů nebude veřejně zobrazen v seznamu na webových stránkách, budou sloužit jen pro interní potřebu.
Zrušení rezervace - Jestliže se na Vámi rezervovaný termín nemůžete z jakéhokoli důvodu dostavit, tak co možná nejdříve zažádejte o zrušení rezervace a to buď písemně na e-mail michal.brabec@meu-nbk.cz nebo na telefon 325 501 246. Pro kontrolu uveďte stejné údaje, které jste zadali při rezervaci termínu.
Pro evidenci musí zájemce předložit občanský průkaz a doklad o nabytí kola (případně podepsat čestné prohlášení – vystavuje se na místě). Na místě se podepisuje souhlas se zpracováním osobních údajů.
Časová dotace na jedno značení jízdního kola je 30 minut. Ve stanoveném termínu se zájemce dostaví na Městský úřad v Nymburce, Náměstí Přemyslovců 163, ohlásí se zvonkem u hlavního vchodu na Městské policii Nymburk a bude mu otevřen boční vchod z ulice Boleslavská (vedle Formanky u Řeháků). Kolo či invalidní vozík musí být čisté a suché. Na špinavé a mokré kolo nelze speciální směs aplikovat! Značení nelze provádět za deště a při teplotě nižší než 10 stupňů Celsia.

V současné době nejsou vypsané žádné termíny

Překladač:

bsk-logo
fcb-logo

Tísňová čísla